דולצ׳ה וגבאנה עדיין ״מוקצים״ בסין ורשימת המותגים המשפיעים ביותר באירופה- חדשות האופנה

חדשות האופנה השבוע סובבות סביב הרבה מאוד דוחות. בין אם זה דוחות קיימות, דוחות עסקיים או דוחות שמחלקחת האוכלוסייה לאנשים שטעו אי שם בדרך. אז על מה אני מדברת? היום בחדשות האופנה הסערה שחוללה שוב דולצ׳ה וגבאנה בסין, דוח הקיימות של גוצ׳י והמותגים החזקים בשוק על פי דוח יורופ 500.

‎אחרי ההבטחות מגיע גם הפרסום – בית האופנה גוצ׳י משחרר את דוח ההשפעה שלו

ביום שלישי פרסם בית האופנה האיטלקי את דוח ההשפעה הראשון שלו. בדוח מפורטות ההתחיבויות של החברה לשינויים בנושא קיימות וכן גם השפעה חברתית. בהצהרה שמסר המנכ״ל והמנהל הראשי של גוצ׳י, מרקו ביזארי, הבטיח המותג להמשיך ולעשות עוד צעדים למען עתיד טוב יותר. ״זו המשימה שלנו להמשיך וליצור ערך אותנטי בעסק ולמען הסביבה. אנחנו רוצים להיות חלק מהפתרון ולתת ערך לאקלים, לאנשים, לטבע ולעולם״. בקרוב נעדכן על כל הפרטים בכתבה מפרוטת…

שלוש שנים עברו אבל דולצ׳ה וגבאנה עדיין ״מוקצים״ בסין

זמרת מפורסמת מהונג קונג, בשם קרן מוק, קיבלה תגובות זועמות על הקליפ החדש שהוציאה. למה אתם שואלים? בקליפ לבשה הזמרת מספר לוקים של בית האופנה האיטלקי וזכתה בעקבות כך לתגובות זועמות. על פי ביזנס אוף פאשן הזמרת הסינית היא הראשונה שלבשה את בגדי המותג באופן פומבי לאחר שנים של חרם מתמשך. בעקבות הסערה הציבורית שהדבר גרם מוק והצוות שלה עשו ראיון מיוחד בו היא התנצלה בפני אלו שנפגעו והודתה ״בהחלק עשינו משהו לא נכון״. לא זוכרים מה הביא את הסינים להחרים את בית האופנה האיטלקי? מדובר בקמפיין שהתפרסם ב-2018 לכבוד תצוגת אופנה ענקית שתכנן המותג כדי להשיק את כניסתו למדינה. רוצים לקרוא עוד כנסו לכתבה הזו שעשיתי על הקמפיין המדובר. דוגרי? כל הכבוד לסינים שממשיכים להחרים את דולצ׳ה וגאבנה… (לא צריכה להזכיר לכם כמה סטפנו גבאנה איש דוחה).

מותג הנעליים UGG משחרר סוף סוף את קולקציית הקפסולה שיצר עם מותג התיקים הידוע TELFAR.

אחרי שהודיעו על שיתוף הפעולה בספטמבר שעבר, השבוע יוצא לאור הפריט הראשון מהקולקציה המשותפת של המותגים. הפריט יהיה עיצוב ״חדש״ לתיק ה ‏TELFAR שיראה כמו נעל הזמש הקלאסית של UGG. הדרופ הבא של שיתוף הפעולה יצא בסביבות ספטמבר ובו תימכר קולקציית קפסולה של נעליים וכן גם כמה פריטי לבוש. בין הפריטים טישרטים עם יהלומים ולוגואים של החברה, ומגפיים בעיצוב חדש עם העיצוב של ‏TELFAR. אנחנו מחכות כבר בקוצר רוח…

רשימת 500 המותגים המשפיעים ביותר התפרסמה באירופה

שווי השוק של המותגים החזקים באירופה ירד השנה ב-10 אחוז בעקבות משבר הקורונה. השוק שהיה שווה רק 1.96 טריליון יורו ב-2020 שווה היום 1.76 טריליון יורו (על זה אמר גרי המבורגרי ״אויאויאוי״). אופנה וריטייל הוא התחום השלישי בגודלו בכלכלת אירופה אחרי מכוניות ובנקאות. כל אלו נפגעו בעקבות השינויים בהרגלי הצריכה של הצרכנים בשנת הקורונה. על פי אתר the fashion law פרארי, רולקס, מונקלר וגוצ׳י הן בין המותגים המשפיעים ביותר בקטגוריה. עוד מראה הדוח כי החברות שצמחו הכי מהר במשק היו אתרי איקומרס ופלטפורמות מכירה שונות. 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן