עכשיו זה רשמי – ג’יימי ספירס הודח מתפקידו כ”אפוטרופוס” של בריטני

זה הניצחון שבריטני וגם אנחנו חיכינו לו. אתמול בלילה התקיים שימוע נוסף במאבק המשפטי של הזמרת. בו השופטת השעתה באופן רשמי את אביה, ג’יימי ספירס, מתפקידו כאפוטרופוס על חייה. ומינתה יועץ חיצוני וזמני שיחליף אותו. לא זה לא הסוף של ההליך. אבל זו כן הסוף לשנים של התעללות, ניצול ושליטה מצד אביה של הזמרת. עורכי הדין של בריטני ביקשו להאיץ את ההליכים כדי שב-45 הימים הבאים יוכלו לסיים את ההליכים המשפטיים ולבטל את האפוטרופסות שחלה עליה לחלוטין. 

הזמרת אמנם לא נכחה בשימוע אבל עורך הדין שמינתה לעצמה בזכות המאבקים הקודמים ייצג אותה ותיאר את המצב הנוראי שלה בפני השופטת.

“מגיע לבריטני לקום מחר בבוקר ובלי האפוטרופסות של אביה. זה מה שהלקוחה שלי רוצה, מה שהלקוחה שלי צריכה ומה שמגיע לה.” עוד מאורע שתרם למהלך וכן גם הוצג בפני השופטת הוא ממצאים מסרט הדוקו של הניו יורק טיימס בנושא. בסרט הובאו ממצאים וראיונות המתארים כיצד עבדה האפוטרופסות של הזמרת. אחד הממצאים הקשים ביותר שנחשפו היה התיעוד והמעקב אחרי הזמרת. אפילו בחדר השינה שלה. השופטת שמטפלת בתיק אישרה את הסרתו של ג’יימי ספירס מתפקידו. וכן גם נענתה לבקשת פרקליטיה של הזמרת להמשיך לדון בביטול ההליך כולו בדיון נוסף שיתקיים ב-12 בנובמבר. 

זוכרים שאמרתי לכם לא לצאת לרחובות? אז עכשיו זה הזמן

עכשיו זו אכן סיבה למסיבה. שמעתם נכון. הידיעה הזו היא בהחלט הצלחה מסחררת לכוכבת הפופ שנאבקת באפוטרופסות אביה הטיל עליה כבר 13 שנה. זה עוד הוכחה כי מאבק ציבורי מתמשך כן יכול לשנות דברים. ג’יימי ספירס כיהן בתפקיד מהיום בו הגיש את הבקשה להליך. במשך 13 שנים הוא טען כי בריטני אינה מסוגלת לנהל את חיי היום יום שלה. אך כן מסוגלת להמשיך לעבוד בכל הכוח גם בימים שהייתה חולה. ספירס ניצל את מעמדה, כספה והצלחתה של ביתו לטובתו האישית בזמן שהוא משחק בה כמו בובה. תומכיה של הזמרת התאספו לחגוג את ההחלטה מחוץ לבית המשפט ובצדק. הניצחון אתמול הוא ניצחונה של הזמרת, של קהל המעריצים שלה ושל נשים בכל מקום.

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן