20% מכל רכישת מרצ׳נדייז יעברו לעמותת כנפיים של קרמבו! מלאי מוגבל

טיפאני בצהוב, ג׳וצי ברובלוקס וארט דירקטורית חדשה לגוטייה – חדשות האופנה

כן אולי יהיה לנו ממשלת שינוי אבל שניה לפני שזה יקרה, הכריזו על קריאטייב דירקטור חדש לבית האופנה ז׳אן פול גוטייה! אלו שלושת הסיפורים החדשותיים שחייבים להתעדכן בהם לפני שמתחיל השבוע. אז מה יהיה לנו? טיפאני באמת עוברת לצהוב ועוד פריט וירטואלי של בית האופנה האיטלקי גוצ׳י, עושה סנסצייה ונמכר במחיר כפול משל המוצר המקורי! 

מתיחת אחד באפריל של טיפאני הפכה לאירוע פופ אפ ייחודי שמשיק קונספט חדש! 

על מתיחת האחד באפריל של חברת התכשיטים טיפאני שמעתם? בחודש שעבר הודיעה ענקית תכשיטי היוקרה ברשתות החברתיות, שבפעם הראשונה מאז הקמת החברה צבע ההיכר שלה יוחלף. בתמונה שצורפה הוצג הצבע החדש – Tiffany yellow. ההצהרה התפשטה ברשת ורבים הביעו את אכזבתם. עד מהרה התברר שההכרזה הייתה מתיחה לכבוד האחד באפריל, וטיפאני אינה מחליפה את הצבע המזוהה איתה ״Robin egg blue״. אך המתיחה הפכה ויראלית וטיפאני החליטו בצעד אסטרטגי חכם לרכב על ההצלחה. 

בסופ״ש הקודם סניף הדגל של החנות ברודיאו דרייב לבש צהוב. זה לשם השקת ליין הפופ אפ הצהוב של המותג. בחנות ה״פופ אפ״ נמכרו התכשיטים כמו במתיחה בקופסאות ושקיות צהובות. במקום הוגשו משקאות ומאכלים צהובים. והוצגה גם קולקציית היהלומים הצהובים של המותג (בינהם גם  יהלום צהוב בגודל 18 קארט!). ההכרזה על הליין, שיטייל בלוקיישנים שונים בעולם, הוא מהלך שנון ומחושב של המותג תחת ההנהלה החדשה. שכן הקונגלמורט LVMH שרכש את המותג מנסה למתג ולמצב אותו מחדש בזירת היוקרה העולמית. 

נראה שקניית פריטי מעצבים וירטואלים הופכת מהר משחשבנולדבר 

תיק דיונוסוס וירטואלי וייחודי של בית האופנה האיטלקי גוצ׳י נמכר במשחק ROBLOX למשתמש ביותר ממכירו של תיק אמיתי! התיק שעולה במציאות 2,700 דולר נמכר בצורתו הוירטואלית ב-4,180 דולר. והוא יכול להיות בשימוש אך ורק במשחק עצמו. זו לא הפעם הראשונה שגוצ׳י מוציאה פריטים וירטואלים למכירה. שיתוף הפעולה של בית האופנה עם המותג The north face הופיע גם בפלטפורמת פוקימון GO. וכבר סיפרנו לכם על הסניקרס ב-9$ שעיצב מעצב המותג אלסנדרו מיקלה ונמכרו בפלטפורמה Wanna. 

יש לציין שהתיק הוצא למכירה במשחק רובלוקס כחלק משיתוף פעולה בין שבועיים שנקרא במשחק ״גו׳צי גארדן״. בשיתוף הפעולה נמכרו מוצרים וירטואלים בסך 24 אלף דולר. תיק הדיונוסוס עם איור הדבורה שיצא למכירה, תומכר לראשונה ב-475 רובלוקס. ששווים ל-5 וחצי דולר. עליית המחיר הגיע לאחר שנודע למשתמשים כי התיק ימכר בכמות קטנה (נראה שהיה יותר מאחד), רק במשך שעה וב-2 הזדמנויות שונות. לפני מכירת התיק רבים מיהרו להודיע ברשתות החברתיות כי התיק לא נחשב ל-NFT (דבר שעוד לא הבנתי עד הסף אבל הוא אומנות וירטואלית כנראה). ולא יוכל להימכר שוב ואו להיות בעל שימוש או להיפתח מחוץ לפלטפורמת רובלוקס. ואני בכלל שואלת… למה לא תיק אמיתי? 

לאחר פרישתו של גוטייה – בית האופנה ז’אן פול גוטייה ממנה מעצב ארט דירקטור חדש

ב-17 לינואר השנה הודיע מעצב האופנה האגדי, שלאחר 50 שנות פעילות הוא החליט לצאת לפנסיה. גוטייה התפרסם בזכות 300 התלבושות שעיצב למדונה, המוכרת בניהם מחכוך הקונוסים הורוד. הוא עבד במשך שנים בתעשיית הקולנוע, בין היתר עיצב את תלבושות הנוסע השמיני המפורסמות. פתח את בית האופנה שלו ב-1982 והלביש כוכבות כמו ניקול קידמן, שהייתה גם הראשונה לרכוש מליין הקוטור שלו שנפתח ב-1996. 

באותה הכרזת פרישה ולפני שקד את הקידה האחרונה שלו, מסר גוטייה כי בית האופנה ימשיך להישאר נאמן לקוטור וישתף פעולה עם בתי אופנה ומעצבים שונים. כמו שהבטיח המעצבת הראשונה שתעצב את קולקציית הקוטור.(שהצגתה נדחתה בעקבות הקורונה) היא צ׳יטוסאי אייבי היפנית. הקריאטייב דירקטורית החדשה? פלורנס טלר מעצבת גרפית, מייסדת המגזין נובמבר ובעלת מותג תכשיטים הנושא את שמה. לווג היא סיפרה שהמטרה העיקרית שלה היא לשמור את המורשת של ז׳אן פול גוטייה בחיים. 

דילוג לתוכן