התצוגות הטובות ביותר משבוע האופנה בניו יורק SS23

כבכל חודש אופנה התכנסנו היום לדון בתצוגות האופנה הטובות ביותר משבוע האופנה בניו יורק. הפעם אני חייבת להגיד שאני לא יודעת אם אני הבעיה או העונה הזו. כי לדעתי האישית באמת לא היה שבוע אופנה חזק בניו יורק השנה. התצוגות לא הפילו אותי מהרגליים כמו בכל עונה. אבל כן הצלחתי לבחור את התצוגות הכי טובות בעיני. אלו שלטעמי שכן חידשו ממש טיפה, היו מעניינות ושווה לראות.

Tory burch

התצוגה של טורי ברץ' בעיני צריכה להיות מדורגת אולי הטובה ביותר בשבוע האופנה ניו יורק. לכן היא גם הראשונה כמובן. לטורי יש קו עיצובי שאפשר לזהות ממרחקים וזה מה שאני אוהבת בה כל כך. התצוגה העונה הייתה טייקאוף לטרנדים של שנות ה-00 עם שילוב מדררני של הטרנדים של היום. והכל באלגנטיות ששייכת רק לברץ׳. משחק השקיפויות הצבעים והגוונים היה מהפנט. לפחות בעיניי. בחירת הצבעים היתה סולידית ומדויקת והאמת שיש מצב שהתאהבתי בברץ' מחדש. 

Altuzarra

אם תשאלו אותי לפעמים רדי טו וור פשוט צריך להיות רדי טו וור. פשוט, נצחי ויפה. פריטים ולוקים שכולנו נרצה ונוכל ללבוש ולשלב במלתחה שלנו. כאלה שאנחנו נוכל להשתמש בהם לנצח וליצור מהם מלתחה מקיימת. ולא פריטים טרנדיים שעוד כמה חודשים, בחודש האופנה הבא, כבר לא יהיו רלוונטים. וזה בדיוק מה שאהבתי בתצוגה של המותג הניו יורקי הנודע שהוקם ב-2008 ע״י המעצב ג'וזף אלטזורה. הקולקציה שיחקה על הקו שבין האלמנטים המוכרים של המותג, שכבות קשירות ועטיפות וכן גם הדפסים טבעיים פסיכדליים.

Coach

משהו מעניין קרה בקואץ' העונה והדבר המעניין הוא שכלום לא היה מעניין. אפילו מוזר יותר, במבט על הקולקציה נראה שלפחות 10 הדגמים הראשונים נראים זהים לחלוטין. ומסתבר שזה היה הקונספט התמקדות ב-3 פריטי מפתח לעונה ג'קט עור, סריגים ושמלות במראה וינטג'. "הקולקציות שלנו לאחרונה מאוד ערומות. אנחנו אוהבים את הכנות בלהגיד 'זו ההצהרה שלנו מבחינת מעילי עור', 'זו ההצהרה שלנו לגבי שמלות'. זה לא קונבנציונאלי." אז למה בחרתי בה? כי הבחירה להציג 3 סוגי פריטים עם שינוים מינורים אבל ברמה גבוהה זה אכן לא קונבנציונאלי אבל גם אמירה חזקה מאוד…

Dion Lee

המותג של המעצב האוסטרלי, דיון לי, זוכה בשנים האחרונות להמון תשומת לב ולא סתם. הוא הוקם ב-2009 בסידני אוסטרליה אך בשנים האחרונות העתיק את פעילותו לניו יורק. ייחודיות העיצוב של המותג אם תשאלו אותי היא הדקונסטרוקציה של פריטי הלבוש. כל העיצובים של המותג בונים מחדש צלליות קלאסיות בצורה הנדסית וחדשנית עם מודעות לחושניות, גוף ותנועה. גם העונה כמו בעונות קודמות נמשכתי לאסתטיקה והניקיון של הקולקציה. אמנם ניתן להגיד שכבר "ראינו" דברים דומים בעונות קודמות של המעצב אבל כן אני יכול לראות את הטוויסט העכשווי בחומרים ובגזרות…

Collina strada 

את קולינה הכרתי לכם בעונה שעברה בתור מותג צעיר שצריך להכיר. ולמרות שהעיצובים שלה צבעוניים ומאוד לא אני. אני כל הזמן נמשכת אליהם ולא יכולה להפסיק להסתכל על הדגמים שעולים על המסלול. זה נראה לי אומר משהו ולכן היא נבחרה כאחת מהתצוגות שאסור לפספס. חגיגת הצבעים וההדפסים הייתה מושכת ושילוב הגזרות וההשפעות הפך את המסלול לרייב אחד גדול.  לבסוף, אני חייבת לציין דבר שאני מאוד אוהבת ומעריכה וזהו שילוב הדוגמנים עם המוגבלויות בתצוגות שלה.

Translate
דילוג לתוכן