BringThemHomeNow#

אלו המותגים הצעירים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה בניו יורק

בתי האופנה הגדולים הם אלה שבדרך כלל תופסים את כל תשומת הלב בחודשי האופנה. הם מנוסים, עשירים ומוכרים בכל העולם ככה שהם לא צריכים הקדמה. אבל בכל חודש אופנה יש את אותם מעצבים ומותגים פחות מוכרים, מותגים צעירים וחדשים שמחכים לחשיפה. אותם מותגים ייחודים שיכול להיות מאוד יהפכו לאלו שעוד זמן מה כולם ידברו עליהם. אנחנו פה לחשוף בפניכן.ם את אותם מותגים לפני כולם. אז בין אם שמעתן.ם עליהם או לא אלה התצוגות של המעצבים שאתם חייבים להכיר משבוע האופנה שהתרחש בשבוע שעבר בניו יורק .

1.Tombogo

המותג של המעצב טומי דוגו נפתח לפני חמש שנים. שנת 2020, שהקשתה על רוב המעצבים בעולם, הייתה דווקא זו שהרימה את המותג הצעיר ובה הוא גם התפרסם. מפורסמים כמו קיד קדי ובאד באני כבר לובשים את העיצובים שלו. ומי מכן.ם שעדיין לא יצא לו.ה להכיר הגיע הזמן.  התצוגה שלו הייתה כל כך מגניבה שהוא עיצב לדוגמנים סגווי שעליו הם נסעו במסלול.

3.Kim Shui

התצוגה של המעצבת קים שוי הייתה אחת האהובות עליי בשבוע האופנה בניו יורק. הצבעים, העיצובים הנועזים, כובעי הקאובוי והטרנדים משנות ה-2000 הם אלה שמשכו אותי אליה וגרמו לי לרצות את כל הקולקציה בארון שלי. ניתן כבר לרכוש את הקולקציה באתר שלה וכן גם ב-Revolve. כן, זה אשכרה רדי טו וואר. כאילו אפשר לדבר על המחיר… אבל הבנתן.ם… למי שלא מכירה את קים הנה קצת מידע. היא בכלל למדה בקולג׳ כלכלה. ועבדה אצל ריק אוונס והלמנט לאנג בשיווק. שם הבינה שהיא אוהבת לעצב בגדים. את הפריצה שלה היא עשתה בשנת 2016 שזכתה בתחרות העיצוב של vfiles. מאז היא הוציאה כבר שמונה קולקציות בארבע שנים ואף הגיעה לרשימת 30 מתחת ל-30 של פורבס. 

2.Who Decides War 

זו הייתה הקולקציה הרביעית של המותג הצעיר ״מי מחליט על מלחמה״ (מצחיק בעברית) בשבוע האופנה ניו יורק. המותג האמריקאי מוכר בזכות הג׳ינסים הקרועים והמטורפים שהוא יוצר. ואם אתן.ם מחפשות.ים רגע של השראה אני ממש מליצה להיכנס לאתר שלהם. עיצוב ייחודי שמשקף גם את סגנון העיצוב אבל יותר את רוח התקופה. 

4.Social Work

המעצבת צ׳אנגוי זאנג (אני ממש מקווה שהצלחתי לעברת את זה טוב) שמאוחרי המותג סושיאל וורק נולדה באיטליה גדלה בשנחאי ועברה לניו יורק כדי ללמוד בפרסונס. בשנת 2018 אחרי עבודה במותגים גדולים כמו ראלף לורן, פיליפ לים והלמנט לאנג היא פתחה מותג משלה. המותג  מתאפיין בניחוח יוניסקס ייחודי, מעצב בגדים מודרניים ושואב השראה מגזרות ועיצובים נוסלטגיים.  

5.Collina strada

המילה "מוזר"  לא מתחילה אפילו לתאר את המותג קולינה. אבל מה שאני אוהבת במותג הצעיר הזה הוא את המקוריות והייחוד שלו. ואולי יותר מזה את הערכים עליו הוא נשען. המעצבת הילרי טיימור מספרת שהמטרה שלה היא להפוך להיות מותג שקוף, רדיקלי. כזה ששומר על הסביבה ומביא לבמה בעיות חברתיות ומעורר מודעות. בתצוגות שלה תוכלו לראות, חוץ מבגדים מטורפים ומיוחדים, גם דוגמנים ודוגמניות מכל קצוות החברה. ואני חושבת שעוד נשמע עליה לא מעט. 

6.PH5

המותג המוכר שנפתח בשנת 2014 ע״י ווי לין, בת לאב שמייצר סריגים, וזואי צ׳מפיון בוגרת פרסונס. המטרה של השתיים היא לגרום לשינוי חשיבה אצל אנשים בכל הקשור לסריגים. להבין שסריג הוא יותר מבד לחורף. הוא יכול להיות גם קל, נושם, צבעוני וחדשני. מעבר לעיצובים הייחודים המותג שקוף ומציג כל שנה דוח קיימות שמעדכן אותנו הקונים בכל מה שהם עושים למען איכות הסביבה. אם תשאלו אותי מה הדבר האהוב עליי במותג אומר בקלות – הצבעים, הגזרות והחיתוכים הממש ממש מגניבים. 

Translate