BringThemHomeNow#

לבשתי לאימונים של שבוע סט שלסטרונגפול וזה מה שיש לי לספר

עולם בגדי הספורט (activewear/ sportswear) מתפוצץ כבר כמה שנים. התחרות אדירה, גם בישראל, וכל מותג מחויב להוכיח את עצמו ואת הייחוד שלו כדיי לשרוד. מה הסיפור של סטרונגפול, והאם הבאזז סביב המותג הישראלי עומד במבחן התוצאה? 

סטרונגפול פרצה לשוק ב-2020, שזכורה לנו כשנה מקוללת של וירוסים, סגרים, וכללה בתוכה בין היתר תת תרבות חדשה של ספורט ביתי. סרטונים בכמויות של מדריכות יוגה מכל העולם טשטשו את הגבול בין אימוני יוגה מפרכים ובין אי יציאה מהבית, בגדי העבודה החליפו את עצמם בפיג'מה סבירה לזום, והאקטיבווור – שכבר לגמרי היה דבר, הצליח לפרוץ כמלתחה היברידית של בית-חוץ-קפה-פילאטיס. זו הייתה הבעיטה האחרונה שהפכה את הסטים של אלו-יוגה ללבוש יום-יומי הגיוני לחלוטין. השוק גדל ועמו התחרות – לפי edited, הקשיים שעימם מותג בגדי ספורט מתמודד היום הם האינפלציה ועליית המחירים לפריט, והתחרות והמגוון שהשוק מציע עבור הלקוחה. 

בהתאם למציאות, סטרונגפול מייצרת, או מתיימרת לייצר – הרבה יותר מבגדי ספורט בלבד.

"מותג בגדי הספורט STRONGFUL הוקם מתוך התשוקה לספורט ואופנה יחד. המותג קם במטרה לשלב את הצורך בין פונקציונאליות גבוהה בחדר הכושר והסטודיו, לבין הצורך בבגדים מלאי סטייל המתאימים לפעילויות היומיומיות.". כלומר, המפתח הוא היברידיות. בגדי ספורט שטובים גם ליום יום, בגדי יום יום שטובים גם לפעילות גופנית, סיזיפית ומאתגרת ככל שתהיה. המותג עושה עבודה קדחתנית בניסיון להיות רלוונטי בשוק הישראלי – חלופה גבוהה של צבעים, גזרות וקולקציות, בהתאם לאופנות החולפות ולעונות השנה הדרמטיות בישראל, שמביאות עימן תמיד ארגון מחדש של המלתחה – במיוחד של מי שמתאמנת באופן תדיר וזקוקה למענה קייצי קיצוני כמו למענה חורפי. 

סטרונגפול מעודכנת במבצעים, קודי קופון, ועובדת עם משפיעניות מגוונות – מקייסי זפטה וכלה בליאל אלי ורומי פרנקל. כשקיבלתי את הסט לניסיון, קופל בתוכו עלון קטן של קולקציית AURA באפור שכללה דוגמניות במידות מגוונות למדיי. משיטוט אתר, המותג ללא ספק מעודכן בחשיבות של שימור לקוחה ומועדון שהופך אותך לשגרירת מותג קטנה. המידות מגוונות והטבלאות שלהן נוחות לשימוש באתר, ויאמר לזכות המוצג שהן גם true to size, לפחות מהניסיון שלי. בקיצור, יש כאן שחקנית חזקה מאד בשיווק – והיא גם ישראלית. 

דיסקליימר: אני מאמינה שבגד ספורט זקוק למדידה לאורך זמן.

זו לא חוכמה ללבוש סט פעמיים לשיעור יוגה רכה ולהחליט איך הוא מתפקד. צריך לבדוק את שרידות הכביסה, אם הצבע יורד או לא, עד כמה רואים לך את התחתונים בסקוואט, זה לא בא ברגל. לכן אני אומרת חד וחלק – הסט שלי נבדק לאורך שבוע בפעילויות שונות. יוגה בחוץ, יוגה בבית, הליכה ארוכה, פילאטיס – והוא אפילו שרד פעילות מנטלית לא מוערכת של ביקור אצל ההורים. מה שכן – את מבחן הכביסה אני עוד לא יודעת. אני עדיין לובשת את הסט. הוא כרגע בתהליך בחינה של הקלדה מהירה, פעילות אינטנסיבית ויום-יומית עבורי. 

הילה גורנת ובודהה באימון יוגה מנסים סט של סטרונגפול
אז למבחן התוצאה –
  1. Value for money – אמ קיבלתי את הסט לסקירה, אבל תאמינו לי שבעבר שילמתי סכומים שונים ומשונים על סטים. הסט שקיבלתי הוא טופ AURA עם מחשוף בגב (174 שח) וטייץ AURA עם תפרים (189 שח). סך הכל 363 שח ללא הנחות ומבצעים. שווה את זה? ביחס לסטים אחרים בחוץ ולעמידות של הסט, כן. 
  2. עמידות ונוחות – נותנת ציון של 9 מתוך 10 מסיבה אחת – הבטנה מתקפלת מטה בהתכופפות. זה מבחינתי המבחן האמיתי לבגדי ספורט – האם את יכולה להתאמן איתם בלי להתעסק בסידור שלהם. מלבד הבטנה המתקפלת, הסט נוח גמיש ונעים. לא מצאתי את עצמי מתעסקת בחזיה או בריפוד שלה (שאפשר להוציא במידת הצורך) אפילו לא פעם אחת. התכופפתי כמה פעמים מול כמה מראות – ולהפתעתי, למרות הצבע הבהיר (ירקרק נעים כזה, ווסאבי) לא ראו לי את התחתונים. משהו שממש אהבתי זה שאין תפר מציק בקו מפשעה כמו ברוב הטייצים בעולם. זה גם יותר נוח וגם מנטרל camel toe.
  3. האם הסט אכן שימושי מחוץ לאימון? כן. זה מדד רלוונטי מבחינתי לאור השאיפה של סטרונגפול לייצר אופנת ספורט לבישה ביום-יום. הסט אכן שימושי ונוח, נעים להסתובב איתו. הוא מבד מנדף אז אלא אם עשית קודם אימון HIT רצחני בשיא החום, אין בעיה להסתובב איתו אחרי האימון לקפה עם חברה או חיפוש זריז בסופר אחר חלבון זמין. אני גם ממש מתכננת ללבוש אותו ליציאה מתישהו עם תיק קטן יפה, עגילים גדולים וסניקרס. 
  4. שירות ומשלוח – הגיע מהר, השליח היה אדיב ונעים, הסט היה ארוז, מקופל ומאורגן ללבישה.
  5. הרגשה – זה באמת עניין אישי קצת שלא הוגן להוסיף אותו לכל סקירה של מוצר. אני מוסיפה הפעם כי הרגשתי טוב בסט, ואני עדיין מרגישה. כיף להיות בו בסוף. זה עניין של שקלול של כלל המשתנים – זה לא שכיף להיות בו מסיבה ספציפית אחת, זה המכלול. עבורי – כיף ממש.

בוטום ליין – ממליצה. 

Translate
דילוג לתוכן