BringThemHomeNow#

לנרמל מוצרי טיפוח לגברים! והפעם 3 קולקציות לק לגברים שהוציאו מפורסמים…

בהוליווד לפתוח חברת קוסמטיקה הפך לחובה ברזומה שלך כמפורסם. נראה שכל אחד רוצה להיות ריהאנה וזה לא משנה אם אם אתה זמר, שחקן או דוגמנית. אתה חייב שיהיה לך ליין טיפוח משלך. לאורך השנים ראינו כמות לא מבוטלת של סלבריטאים שקופצים למים בלי שום מחשבה ובמטרה אחת – שיגידו "גם לי יש". אבל הפעם זה לא המקרה. טיפוח גברים הופך להיות בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מעולמות הביוטי. ביניהם הלק הפך לשחקן המרכזי. ולמרות שגברים שמורחים לק הוא לא דבר חדשני או פורץ דרך. 3 הקולקציות האלו בהחלט עושות שינוי באופן בו אנחנו תופסים טיפוח גברי. אז מה הן קולקציות הלק נטולות המגדר שהשיקו גברים מפורסמים ושווה לשים אליהן לב? 

המותג CRETE שפתח הראפר ליל יאצי 

ב-2020 הראפר ליל יאצי השיק מותג לקים המיועד לגברים בעקבות סיפורו של תלמיד תיכון שסולק מבית הספר בטקסס רק כי הגיע ללימודים עם… לק. הראפר נשאל על ידי TMZ על המקרה ומסר שבעבר הסתבך גם הוא בצורה דומה בקולג'. "לק הוא דרך לא מזיקה להביע את עצמך ולכל אחד מגיע להביע את עצמו בחופשיות" אמר בראיון וכמה חודשים לאחר מכן פתח את CRETE. בעזרת המותג הוא קיווה לשבור את הסטיגמה ולתת לגברים את החופש להביע את עצמם. מה שאנחנו חושבות שמיוחד במותג הוא הבקבוקים בהם הלק נמצא. כדי לגשר על הפער ולעזור לגברים למרוח לק בפעם הראשונה כראוי החברה ייצרה מעיין עטים עם מכחול בקצה שיאפשרו מריחה קלה ונוחה. היום יאצי כבר לא חלק מהחברה אבל ממשיך לייעץ לה, והמוצרים ממשיכים להיות מיוחדים.

המותג Pleasing שפתח הזמר הארי סטיילס 

לפני מספר חודשים הודיע הזמר, שידוע בשנים האחרונות כחלוץ שאימץ לחיקו את סגנון ה"ג'נדר ניוטרל" על השקת ליין הטיפוח שלו Pleasing. סטיילס לא פעם הצטלם הופיע והגיע לאירועים בשמלות, איפור ועקבים. זה נותן במה לסוג חדש של גבריות. ובעצם מנפץ את הסטיגמה על מה "גבר" צריך להיות. כך שפתיחת מותג טיפוח היה נראה צעד מתבקש (למרות שחשבנו במערכת שזה מיותר). על פי דיווחים זמן קצר אחרי שהזמר הודיע על ההשקה מונח החיפוש "איפור לגברים" עלה ב-393% לעומת השבוע שלפניו. ליין הלק שמציע המותג של סטיילס מורכב מ-4 צבעים: שחור, לבן, ורוד פוקסיה ופנינה. והעיצוב של הבקבוקים עם מעיין כדורי שיש שמעטרים כל בקבוק. אנחנו תמיד תומכות בכל מה שהארי עושה (חוץ מהבגידה עם אוליביה ווילד, נושא לשיחה אחרת) וחושבות שפליזינג הפכה לחלק חשוב בנרמול לק לגברים.

המותג UN/DN LAQR של הזמר (?) משין גאן קלי 

אפשר להגיד הרבה על קולסון בייקר, הידוע לנו כמשין גאן קלי. דבר אחד שלא חשבנו שנגיד עליו הוא "מייסד מותג הלקים". אבל כן שמעתם נכון, הזמר (אני חושבת) הידוע בעייני רבים יותר בזכות הזוגיות (הלא ברורה) עם השחקנית מייגן פוקס. השיק ממש לפני כמה ימים מותג לקים נטול מגדר. זה לא מפתיע כי הוא לא פעם נצפה עם מניקורים שונים (ואפילו בנייה אחת מזעזעת). אבל משם ועד להשיק מותג? בסדר יאללה נפרגן. על פי ההשקה המותג מיוחד לכל אחד או אחת, בכל גיל ומגדר כל עוד הם אוהבים לק. מה שאנחנו חושבות שכן יש לשים לב אליו הוא העובדה שהלקים פותחו במיוחד לאנשים חסרים סבלנות (גברים…). המותג מתחייב להתייבש מהר ולתת כיסוי מלא בשתי שכבות דקות. לטעמנו זה והעובדה שהצבעים שהושקו ממש שווים בהחלט הופך את המותג לכזה שיש לשים לב אליו ואפילו לנסות. 

מכירים עוד מותגי לק / טיפוח לגברים שאנחנו חייבות להכיר? מה דעתכן.ם על הנושא? למרוח בכיף או עדיין לא מרגיש בנוח?  כתבו לנו פה או בעמוד האינסטגרם של המגזין

Translate
דילוג לתוכן