האופנה בקולקציות PRE FALL 2022 היא כל מה שחיכינו לו…

נראה שלא משנה כמה אתלונן לעולם האופנה לא ממש אכפת מההבטחות שלו. למרות כל הציפייה שלנו לשינוי מהותי באופן בו נוצרות ויוצאות קולקציות, כלום לא השתנה. והנה אנחנו שוב במעגל הבלתי נגמר של לפחות 5 קולקציות בשנה. קיץ, חורף, ריזורט, רדי טו וור, פרי פול, פרי ספרינג, פרי גברים ועוד שניה גם פרי אלוהים. ובכל זאת אם נשים את התלונות רגע בצד, האמת היא שקולקציות PRE FALL 2022 שיוצאות בשבועות האחרונים מעוררות בנו השראה. ניחוח שנות ה-2000, הצבעים וכן גם מגוון החידושים הטכנולוגים תפסו אותנו לא מוכנות ולרגע אנחנו מחכות כבר לסתיו של השנה הבאה. אז מה היו 3 התצוגות שחיממו לנו את הלב?

כריסטופר ג’ון רוג’רס – פרי פול 2022 

המעצב האמריקאי שזכה בפרס מעצב הנשים לשנת 2021 של ה-CFDA ידוע בצבעוניות שלו. אנחנו ידועות בחוסר ההכלה שלנו לצבעוניות מוגזמת. ובכל זאת נשארנו נפעמות למראה הלוקים מקולקציית הפרי פול של ג’ון רוג’רס. המעצב שגדל בלואיזיאנה ניסה בקולקציה לחקור מה זה אומר למתוח גבולות של לוק בלי להתרחק מידי מהקונבנציונאלי. פריטי הקולקציה מערבבים סגנונות שונים עם צבעי ניאון נועזים ואת האמת שאנחנו מתות על זה.

ורסאצ’ה – פרי פול 2022

הרבה פעמים כואב לנו להודות כמה הקולקציות של ורסאצ’ה בשנה האחרונה מעולות. הן כל כך טובות שזה כואב. קולקציית הפרי פול לשנת 2022 אמורה הייתה להביא איתה וויב רגוע יותר אחרי שיתוף הפעולה של המותג עם פנדי. אבל רגוע וורסאצ’ה לא באמת יכולים להשתלב באותו המשפט. הדבר ה”רגוע” אולי היחיד הוא שילובי הצבעים והטונים שלהם. כל השאר? צועקים סקס ו-2000. אבל בצורה מושלמת וסופר היי אנד. באופן אישי אנחנו אהבנו את החיתוכים שמראים הלבשה תחתונה מאוזנים עם פריטים קלאסיים שקיבלו טוויסט. טהור.

סטלה מקרטני – פרי פול 2022 

לפני שסטלה הייתה… סטלה. היא הייתה הבת של פול מקרטני מהביטלס. בחודשים האחרונים הקדישה מקרטני את מירב זמנה לדוקו החדש שיצא בעתיד הקרוב על הלהקה של אביה. וזו הפכה לאבן דרך ביצירת קולקציית הפרי פול של בית האופנה שלה. כך היא מספרת לווג  שהלוק הראשון בלוק בוק הוא מחווה ללוק של ג’ון לנון מתמונה שלו שהיא מאוד אוהבת. וסטלה כמו סטלה דאגה לשלב גם בעונה הזו מגוון חומרים מקיימים שעושים לנו נעים בלב.  (התמונה מקולקציית האביב שיוצאת עכשיו לחנויות אבל ממליצות ללכת לאתר המותג לראות את הקולקציה החדשה עליה אנחנו מדברות!).

אז מה היו קולקציות PRE FALL 2022 שריגשו אתכן.ם? שתפו אותנו בתגובות 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
Skimlinks Test דילוג לתוכן