BringThemHomeNow#

וסטייר קולקטיב- הפלטפורמה הגדולה בעולם לרכישת ומכירת פריטי יד שניה ומעצבים

בשנים האחרונות שוק היד שניה פורח. יודעות.ים מה, זה הרבה יותר מזה, הוא מתפוצץ. שינויי האקלים, חשיפת הצד המכוער של תעשיית האופנה המהירה וחזרתה של אופנת שנות האלפיים. גרמה למאות אם לא אלפים לחפש לפני כולם את פריטי האופנה שנשכחו מהעולם בשוק. וכשלא מוצאים בהכרח בחנויות, פונים לאינטרנט. אז יצא לכם כבר להכיר את הפלטפורמה המובילה בעולם בתחום? זו שתציע לכן מיליוני פריטי יוקרה ומעצבים בלחיצת כפתור ושקט ברכישה? תכירו את וסטייר קולקטיב. 

חברת vestiaire collective נפתחה ב-2009 כדי לייצר מקום שכל מטרתו לנווט מחדש את תעשיית האופנה לכיוון מקיים יותר. פלטפורמת המכירה בצורת האפליקציה נפתחה כדי לקדם אופנה מעגלית. כאלטרנטיבה לצריכת יתר והההתנהלות הבזבזנית של תעשיית האופנה המהירה. האפליקציה איפשרה לכלל הלקוחות הרשומים שלה למכור, לקנות ולהכיר את פלאי האופנה המעגלית בצורה שמשנה לגמרי את חוקי המשחק. בצורה המאפשרת רכישה בטוחה ושקטה. מאז הקמתה צברה האפליקציה פופולריות רבה. והיום כבר מוכרת באופן רשמי ובלעדי את העודפים של בתי אופנה כמו אלכסנדר מקווין וכן גם אתרי סחר כמו Mytheresa. 

במשך שנים היה תחום היד שניה בעיני רבים מוקצה.

זאת למרות ההערכות שמצב האקלים וההתפתחויות הטכנולוגיות יזניקו אותו בעתיד לקנה מידה אדיר ממדים. ואכן תוך שנים ספורות ומהר הרבה יותר משחשבו חברות כמו וסטייר, דיפופ ואפילו אטסי התניעו את המעבר לאופנה מעגלית ושינו את חוקי המשחק.  כך לדוגמא וסטייר קולקטיב גייסה עד היום כ-662 מיליון דולר. והפכה בשנתיים האחרונות לסטארט אפ המבטיח ביותר בתחום האופנה והריטייל העולמי. בין המשקיעים בה? הקונגלומרטים קונדה נאסט (ווג ועוד) וקרינג (גוצ'י ועוד). היום החברה פועלת באופן רשמי בלונדון, ניו יורק, מילאנו, גרמניה והונג קונג. היא פותחת עוד סניפים מכשירה אלפי עובדים ומשלחת את פריטי היד שנייה האהובים של לקוחותיה לכל מקום בעולם.

אז נכון פריטי מעצבים אפשר לקנות בכל אבל מה כל כך מיוחד ב באפליקציית וסטייר שאין במקום אחר?

אם תשאלו אותנו מדובר ב-2 אספקטים. כמות ואיכות הפריטים וכן גם בדיקת האותנטיות שעובר כל מוצר. קודם כל, כמו שאמרנו קודם לכן vestiaire collective היא קודם כל פלטפורמה חברתית. פלטפורמה בה כל חובב אופנה יכול למכור את הפריטים האהובים מהארון הפרטי שלו לקהילה של אספנים מכל רחבי העולם. או "האקטיביסטים" כמו שקוראים להם בחברה. זה מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להיחשף למעל 2 מליון פריטי יד שניה של מותגי יוקרה, בתי אופנה ומעצבים שאי אפשר בהכרח להשיג בארץ. קהילת האקטיביסטים של המותג מעלה מעל 120,00 מוצרים חדשים למכירה באפליקציה בכל שבוע. וזה אומר שבכל זמן נתון אפשר למצוא בה את הפריט היחיד והמיוחד הבא שלכן.ם.

האספקט החשוב השני? חברת וסטייר קולקטיב צברה מאז היווסדה רקורד חיובי בעולם מכירת היד שניה והפכה למקור אמין ובטוח לרכישת פריטי יוקרה ואופנה מעגלית.

איך? בכל רכישה דרך האפליקציה משלמים סכום קבוע (בדרך כלל 10 דולר) על בדיקת אותנטיות. כלומר כל פריט שיוזמן דרך האפליקציה לפני שיגיע לידכן.ם בארץ יעבור במשרדי החברה ויעבור תהליך בדיקה שיוודא כי הוא אכן מקורי ותואם לתיאור המוצר שהוזמן. כך שבמקום להסתמך על אמינותם של מוכרים פרטיים תוכלו לקנות בבטחה. ולדעת שצוות מוסמך עבר על ההזמנה והפריט ואישר את מקוריותו. יצא והפריט שקיבלתן.ם לא תואם את התיאור או אינו מקורי למרות תהליך בדיקת האותנטיות? תקבלו זיכוי כספי מלא. כמובן שאנחנו תמיד ממליצות לשים לב לפרטים הקטנים. לעשות מחקר על כל פריט לפני שמזמינים ולבדוק לעומק עד כמה שניתן כל מוכר. אבל דעו שבמידה ונוצר מצב לא נעים החברה עומדת מאחורי הקונים שלה ואתן תפוצו במלוא הסכום.

אחד הערכים הכי חשובים לנו במגזין הוא לקדם לצד תעשיית האופנה גם את האופנה המעגלית. ללמוד יחד עם הקוראים שלנו איך ליהנות מאופנה בחיי היום יום שלנו תוך שמירה על הסביבה. פלטפורמה כמו וסטייר קולקטיב לא רק מטיביה עם העולם אלא יכולה לאפשר הנאה מאופנה שלפעמים לא בהישג ידינו. כדי לקדם את האופנה המעגלית חברנו לפלטפורמה ומהיום תוכלו להנות מהנחה קבועה של 25 יורו על הרכישה הראשונה וכן גם רכישות עתידיות בסכום של מעל 200 אירו עם הקוד – AREVC. 

Translate
דילוג לתוכן