סופיה ריצ'י איט גירל החתונה של סופיה ריצ'י אופנה שקטה מפיק יהודי שמלץ חתונה שאנל

למה סופיה ריצ׳י היא האיט גירל החדשה ואיך זה קשור לחתונה עם מפיק יהודי

אולי השם סופיה ריצ'י היה מוכר לנו בעיקר בתור הבת של המוזיקאי ליונל ריצ'י, או בתור בת הזוג של סקוט דיסיק (האקס המיתולוגי ואב ילדיה של קורטני קרדשיאן). אך בשבועות האחרונים היא קוטפת כותרות בשל חתונתה לאיש העסקים אליוט גרינג'. החתונה הנוצצת כבשה את הרשת וזכתה לסיקור נרחב בעיקר בגלל השינוי המהותי בנראות של ריצ'י. זה שמביא איתו שינוי אווירה של ממש… 

לאחר תהליך גיור אותו סיימה בשבועות האחרונים, ריצ'י בת ה-24 נישאה לבחיר ליבה בחתונה מתוקשרת במיוחד שנערכה בדרום צרפת. 

לכבוד המאורע נתפרו עבורה שלוש שמלות מבית האופנה שאנל. אחת לארוחת הערב המקדימה ושתיים לאירוע עצמו. בראיון שלה עם ווג היא מספרת בהתרגשות על הזכות ללבוש שמלות של המותג לכבוד חתונתה. וכיצד נתפרו בצורה ידנית במיוחד עבורה. השמלות אכן ניחנות בקו המדויק והקלאסי של שאנל, המעניקות לריצ'י מראה מלכותי ונקי. 

מה שניכר מאוד לעין באירועים הוא השינוי בסטייל של סופיה ריצ'י בשנים האחרונות. 

כשהדוגמנית הייתה בת 19 בלבד היא החלה לצאת עם סקוט דיסיק. דיסיק היה מבוגר ממנה ב15 שנים. הזוגיות שלהם נמשכה כשלוש שנים ונגמרה במפתיע והסיבה לכך עד היום שנויה במחלוקת. יש שטענו כי סופיה לא מוכנה להיות אמא לילדיו של סקוט. היו שטענו כי התמודדות של דיסיק עם התמכרות לאלכוהול היתה הסיבה. והיו כמובן גם שמועות על בגידה. מה שבטוח הוא שבזמן הזוגיות של השניים הדוגמנית נתפסה כבעלת סגנון לבוש חשוף, צבעוני, פרוע (ודי חסר טעם אם תשאלו אותי). מה שדי מדויק לכל הלך הרוח של הזוגיות הזו…

השינוי במראה שלה ניתן לפרשנויות רבות. אך הוא מסמל הלך רוח. 

יכול להיות שזה קשור באמת לשינוי בבן הזוג, והניסיון להתאים את החיצוניות שלה אפילו באופן לא מודע, לאופי והקצב שלו. יש המייחסים את זה לסטייליסטית החדשה (והישראלית!) שלה – ליאת ברוך. או שבכלל האחות הצעירה לבית ריצ'י פשוט התבגרה וכך גם הסטייל שלה התבגר. 

אך דבר אחד בטוח – ריצ'י מייצגת כרגע אולי בצורה הטובה ביותר את המעבר לטרנד האופנה השקטה. הלך רוח רחב שאנחנו רואים מתפשט לאט לאט בעולמות העיצוב והאופנה. מה שלא תהיה הסיבה, השינוי הזה בהחלט היה מאץ' נידד ודרכו סופיה התברגה מבחינתי לרשימת המתלבשות הטובות יותר בהוליווד.

Translate
דילוג לתוכן