אלו 4 הטרנדים שעושים קאמבק ומה הקשר לקניה ווסט

כבר הרבה זמן שלא היית לנו מהדורת טרנדים. והגיע הזמן לעדכון מהיר של כל מה שקורה עכשיו. המון השתנה מאז הפעם האחרונה שדיווחתי, חודש האופנה והנעשה ברשתות החברתיות, ויש לנו המון על מה לדבר!  גם הפעם תשמחו לגלות כי אני מביאה לכן.ם טרנדים שתוכלו לקנות יד שנייה ובכך לשמור על כדור הארץ ולהיות חלק מהאופנה המעגלית. אז מה היו הפאדים של העונה ומה הם הפריטים שכבר סוחפים את הרשתות החברתיות? בואו נתחיל 

סווטשירט של גאפ 

כשהייתי בכיתה ה’ (2007 בערך) הסווטשירטים של גאפ היו בכל מקום. כן אלה מהפליז שהיה כתוב עליהם גאפ בענק. הם היו מעיין “סווטשירט של קולג׳” אבל לא. כמובן שבעקבותם הגיעה גם הגרסה הישראלית, זו של פוקס, שאסור לשכוח. איך קרה שהם חוזרים? גאפ חזרה בשנה האחרונה לכותרות בזכות שיתוף הפעולה עם יה, קניה ווסט. הוא הביא לשעריהם שת”פ עם בלנסיאגה שעיצבו מחדש את הסווטשרט האייקוני והחזירו אותו למרכז העניינים . כך למרות כל העניינים שנוצרו בדרך (והיה כ”כ הרבה לאחרונה שקשה לעקוב כבר) כבר ראיתי את הפריט האייקוני צץ פה ושם באינסטגרם. אני מחפשת טיסה לסניף הקרוב או אם זה לא יצליח את הסווטשירט היפה ביותר בדיפופ. 

הדפס נחש 

אמנם הדפסי חיות תמיד נחשבים “טרנדים” (או פאדים בשם האמיתי) על המסלולים. אך לדעתי מי שאוהב אותם באמת לובש אותם כל הזמן בלי קשר למסלול. הם תמיד יהיה חלק מהמלתחה שלו לא משנה מה בתי האופנה ועולם האופנה החליט. כידוע גם בתוך עולם הדפסי החיות יש מגוון רחב של אופציות ובכל פעם אחת אחרת תופסת את הפוקוס. העונה הזו נראה שאלו הדפסי הנחש שעושים קאמבק. אז אם אתם מאלה שלובשים הדפסי נחש כל הזמן היי הטרנד חזר לתפוס אתכם ואם לא ומתחשק לכם להיות טרנדים איטס באק.

ג׳ינס וואש

על פי נתוני האתר TAG WALK חמישים ואחד אחוז מהמעצבים שהציגו בחודש האופנה האחרון העלו על המסלול – ג׳ינס. 25% מהם העלו קולקציות שהיו כולן עשויות ג’ינס. וברוב התצוגות בתי האופנה הציגו ג׳ינסים בשטיפות שונות. אם זה בתצוגה של מיו מיו שהציגו את שטיפת האסיד, זו שהחלה אי שם בשנות ה-80 ובמשך 40 השנים האחרונות מדי פעם חוזרת לחיינו. או בדיזל שהציגו ג׳ינסים בשטיפת סטון וואש משופשפים שמזכירים את שנות. ה-00 . אז אני ממש מקווה ששמרתן.ם בארון את הג׳ינסים השטופים שלכן.ם כי תצטרכו להוציא אותו מהבוידעם. 

א-סימטרי 

זהו אולי אחד הפאדים שהכי שמחתי לראות שחוזרים. כי לא כמו הוואש (במיוחד הוואש אסיד), מדובר באחד העיצובים האהובים עליי. ואני לא יכולה לחכות כבר עד שיגיע לחנויות / מעצבים. או שאמצא פריט דומה בחנויות היד שנייה! אני כבר יותר מחצי שנה מחפשת בחנויות היד שנייה אחר החצאית או השמלה המושלמת ועדיין לא הצלחתי למצוא את מבוקשי. אם לפני כמעט עשור היו אלו חצאיות ה”היי לוו” (קדימה ואחורה) הפעם מדובר בגרסה יותר חופשית עם שפיצים, זוויות שונות ומגוון רחב של חיתוכים מסקרנים. לא מצאתן עוד את האחת? אני בעד למחדש (ואם לא אמצא בקרוב אחת זה מה שאעשה בעצמי) חצאית או שמלה שיש לכן בארון ולגזור אותן למראה הרצוי!

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן