BringThemHomeNow#

המשיח הגיע? נראה שגוראם ודמנה ווסאליה סוף סוף השלימו.

מה טוב יותר מריב משפחתי עסיסי? ריב משפחתי עסיסי בתעשיית האופנה. אבל נראה שדווקא הצמד שמייצר הכי הרבה דרמה בתעשייה החליט להשלים? כן אנחנו מדברות על האחים ווסאליה ולא תאמינו אבל הדגל הלבן הונף דווקא על ידי האח שרק לפני כמה שבועות העלה תצוגה שלמה שלעגה לאחיו (לא בצחוק). הנה כל הפרטים… 

ואוו מאיפה מתחילים? מי הם בכלל האחים דמנה וגוראם ווסאליה. 

אי שם בשנות ה-10 הקימו האחים ווסאליה יחד את המותג VETEMENTS. מותג יוקרה שקורץ לאופנת הרחוב דבר שהיה מהפכני בתקופתו. וזכה בהתאם גם לתהילה והצלחה מהירה ויוצאת דופן. אלא שברגעי השיא של המותג קיבל דמנה הזדמנות פז, להיות המעצב הראשי של בית האופנה בלנסיאגה. הצעה שכמו שכולנו יודעים הוא לקח. על פי גורמים בתעשייה ואינספור פרסומים, הם לא דיברו מאז. וכן גם מאותו הרגע גוראם, אחיו הצעיר, עושה הכל כדי להוציא לו שם רע. 

אלא ש"המלחמה" האמיתית החלה עם נפילתו של דמנה בסקנדל ההוא של בלנסיאגה. אז רץ גוראם לרשתות החברתיות וניסה לעשות רווח תדמיתי על גב אחיו. ההוא פצח בקמפיין "תכירו אותי מי שבאמת עשה את VETEMENTS". הוא מרח את הפנים שלו בכל מקום, הצטלם עם שלל סלבריטאים וניסה בצורה נואשת לזכות בכל ההתהילה.

חודשיים לאחר מכן, בחר דמנה להעלות את בר הנבזיות. הוא ליהק לאחת התצוגות הכי מדוברות של בלנסיאגה את אימם. הדבר לא עבר אצל גוראם שמיהר להעלות פוסט משפיל שפחות או יותר הביך את אמא שלו ואמר שהיא תופסת צד. אחריו הגיעו עוד כמה השוואות שבעצם קראו לדמנה… חקיין. ואז כמובן הגיע גם יה לזירה. הוא החליט להוציא "נעל גרב" והדליק מחדש את הדיון הער בין גוראם לעצמו על – מי היה הראשון שעשה נעלי גרב! 

אבל כלום לא הכין אותנו לתצוגת האופנה האחרונה של בית האופנה VETEMENTS שעליו עלו אינספור עיצובים שכולם לועגים לדמנה. 

היה שם הכל מהכל. באמת. החל ממעיל הדובונים הענקי שהיה כמובן לעג לסקנדל ה"פדופיליה" של בית האופנה בלנסיאגה (בתכלס היו 3). סווטשירט ענק עם איור של מגבת שמתחתיה כתוב "אתה מגבת". לעג לחצאית המגבת האייקונית שהוציא דמנה למכירה בסכום אסטרונומי. וכמובן החולצה הענקית שלבש הדוגמן אנואר חדיד שעליה היה כתוב "לא המועדף על אמא". פאנץ' שעבד גם בקונטקסט של משפחת ווסאליה. אבל גם תכלס למשפחת חדיד. כל זה עוד מבלי לציין שהלוקיישן היה אדום בדיוק כמו התצוגה ההיא של דמנה בה, אמא עלתה למסלול.

אבל רגע עצרו הכל! המשיח הגיע! לא בצחוק – השבוע העלה גוראם פוסט הוקרה לאחיו הגדול לכבוד יום ההולדת שלו. 

כן כשראיתי את זה חשבתי שמדובר בבדיחה ודפדפתי לראות איפה הפאנץ'. אבל בעצם היה מדובר באמת בפוסט אישי וחמוד עם תמונות ילדות של השניים. הוא אפילו איחל לו יום הולדת שמח ושכל חלומותיו יתגשמו. למעט אחד… כדי שיוכל להמשיך לחלום! חושבים שאני צוחקת? אני ממש לא ואני סופר מופתעת ממש כמוכם. בתקשורת לא היה שום מידע על האם הם השלימו, הם גוראם מתחנף או כל דבר אחר. אבל אני מספרת לכם את זה כאן – נראה לי. שהמשיח הגיע. ואחד הביפים הכי טובים של התעשייה הגיעה לסיומו. מעניין אם אנדי כהן יעשה להם פרק REUNION.

Translate
דילוג לתוכן