האם ידעתם.ן שהזוגות הללו בהוליווד הם פעולת יחסי ציבור מקיפה?

זוגיות בהוליווד תמיד נראתה לי כמו פיקציה. כיצד טיילור סוויפט יכולה באמת לצאת לדייט ראשון עם גבר? דייט הוא הרי אחד הדברים הכי אינטימיים בעולם (יחד עם סקס ופעולות מעיים). נפגשים, מדברים, מחליפות טראומות (חזק אצל לסביסיות) ומחליפים רוק בסוף הערב (בהנחה והדייט היה מוצלח ו\או לא נעים לך להגיד לו לא, כי בינינו מי לא הייתה שם?). לסלבס אין את הלוקסוס הזה, אין להם.ן פרטיות או שקט ורובם.ן מתכננים את חייהם.ן כמה חודשים קדימה (אם לא שנים). 

דוגמה קלאסית לפעלולי יחצ אפשר לראות אצל מיילי סיירוס שעברה מקאנטרי לפופ לנרקומניות וכעת עושה קריירה די מוצלחת כרוקיסטית מן השורה. אם נסתכל על מיילי סיירוס ונפרק את התהליך שהיא עברה נוכל לראות שיחסי הציבור שהיא יוצרת לעצמה יחד עם הפרסומאים.יות והסוכנים.ות ממוקדים ומלאי חשיבה מוקדמת. בדוקומנטרי שהיא עשתה לפני שנים, בתקופה בה עשתה טוורקינג על רוברט ת’יק (הסוטה הדוחה והמגעיל שיש לסרס). היא סיפרה שתכננה להגיע לאירוע מסוים במכונית משטרתית. כאילו עצרו אותה בדרך לאירוע והנה היא יוצאת מהניידת ואיזו מגניבה היא שהיא אשכרה עושה את זה. תחשבו כמה יח”צ ופרסום היא הייתה משיגה אם הדבר היה יוצא לפועל? בסופו של דבר היא פספסה את הניידת כמה מטרים מהכניסה לאירוע והחליטה לוותר על הקונספט. תגובתה של מיילי למאורע הייתה תגובה מרירה ותינוקית. כזו של מישהי שמרגישה שהייתה לה הזדמנות לקבל את אור הזרקורים וחירבנו לה על זה

את אותה החשיבה “היח״צנית” א.נשים רבים.ות בהוליווד נותנים.ות לזוגות מפורסמים. 

מי יכול לשכוח את הסקנדל המטורף בין בראד פיט (החתיך ההורס), ג’ניפר אניסטון (המלאכית) ואנג’לינה ג’ולי (המושלמת)? הרי בצילומי הסרט מר וגברת סמית’ בראד היה בזוגיות עם ג’ניפר. לאורך צילומי הסרט הוא התאהב באנג’לינה ובסופו של דבר לא הצליח להשאיר את זה במכנסיים ובגד בג’ניפר. הדבר יצר כותרות מטורפות לאורך תקופה בלתי מבוטלת (יש שיגידו עד היום [אני. אני אומרת זאת עד היום]). ההד התקשורתי שנוצר במשולש האוהבים הזה יצר באז מטורף סביב הסרט והפך אותו להרבה יותר רווחי משצפו. מפיקי הסרט עשו חושבים.ות ולמדו כמה דברים. הלוואי והייתי יכולה להגיד שבראד ואנג’לינה חיו באושר ועושר לעד אבל כולנו יודעים.ות איך הסיפור הזה המשיך וממשיך להמשיך תוך כדי כתיבת שורות אלו.

אחד הזוגות הראשונים שאהבתי (כמי ששנות העשרה שלה היו בין 2007-2011) היו רוברט פטינסון (שכעת ישחק את באטמן) וקירסטן סטיוארט (שכעת יצאה מהארון כביג פאקינג דייק). ששיחקו את בלה ואדוארד בסרטי דמדומים (כאילו שלא ידעתן את זה כבר). עכשיו, אל תריבו איתי על זה כי אני אמצא את כתובת המגורים שלכם.ן ואשרוף לכם.ן את הבית אבל, הם היו זוג יפיפיה. זוג מושלם מבחינת גובה, מבנה גוף ואישיות. הוא היה תמים והיא הייתה מבולבלת מינית. תופתעו לשמוע כמה נשים מבולבלות מינית יצאו עם גברים רגישים ותמימים כמו פטינסון לפני יציאתן מהארון (בין אם כלסביות או ביסקסואליות). הזוגיות שלהם לא החזיקה ימים, קירסטן נתפסה במצלמת הפפראצי בוגדת עם במאי סרט כלשהו. אאוץ’ קירסטן. כאב לי על רוברט מאוד, מסכן. רציתי לנחם אותו. מזל שגרתי בישראל למה הוא היה סובל ממני.

 בשנים שעברו מאז סיום סדרת הסרטים דמדומים השניים התראיינו יותר ויותר וסיפרו את האמת על הזוגיות הזו. 

הדבר המעניין בסיפור הזה הוא העובדה כי הם הבינו רק בדיעבד שדחפו אותם האחד לשנייה. קירסטן סיפרה בראיון כי היא מאוד אהבה את רוברט כ-קו-סטאר וחבר אבל לא באמת הייתה מעוניינת בו מעבר כמו שדחפו אותה (המפיקים.ות ואנשי היח”צ ב הוליווד) להיכנס איתו לזוגיות. יחד עם המידע הכואב הזה אפשר לראות את הרווח שהסרט עשה מהזוגיות. היצירה של זוגיות מתוך שתי הדמויות המרכזיות בסרט (שנחשב יחסית רומנטי) מוביל להשפעה על החוזקה של הזוגיות בסרט וקידוש הפנטזיה. זוגות שיוצאים יחד בעקבות צילומי סרט יוצרים אצל קהל המעריצים.ות שלהם.ן את השקר הנעים שהוליווד חיה ממנו. עכשיו תגידו לי שזו הייתה אהבת אמת.

זוג נוסף שיוצר כעת כותרות בכל העולם הם בצורה אירונית השידוך הכי מביך שאף אחד.ת לא ראה מגיע. אני מדברת כמובן על קים קרדשיאן ווסט ופיט דיווידסון. 

מי? מה? מו? איך? כמה? למה? מדוע? והאם באמת מישהו.י מאמינים.ות להם? בואו נניח שאני מאמינה שהם בזוגיות וטוב להם יחד ואני בוחרת בצורה מודעת להתעלם מהעובדה שפיט קיבל מוניטין של ביג דיק אנרג’י (BDE), נגיד. קים ומשפחתה קידשו כל חייהן את הגברים השחורים באמריקה. הן אהבו אותם גבוהים, כהים ואתלטיים. קלואי עם לאמאר וטריסטן. קים עם קניה. קיילי עם טראוויס. קנדל עם הטמבל הזה שלמי אכפת איך קוראים לו. קריס ג’נר שיוצאת עם מי שהיה המאבטח שלה. בקיצור הבהרתי את הנקודה. 

איך קים יוצאת עם גבר לבן ועוד מבחירה? (כולן מכחישות את בעלה השני של קים, קריס המביך) ואיך אנחנו אמורות להאמין לקים שהיא נהנת מחברתו של פיט? פיט הוא תמיד מסטול מה שאומר שהוא תמיד במאנץ’ מה שאומר שקים הולכת להשמין. תזכרו מה אני אומרת לכן. אין מצב שהקשר הזה יחזיק ואין מצב שיש שם אהבת אמת. קים היא מלכת היח”צ, הסקנדלים והאנדרלמוסיה. היא בוחרת לצאת עם פיט אחרי הופעתה ב-SNL (שהייתה סופר מוצלחת כולם.ן לרוץ לראות) ותוך כדי שקניה מתחנן שתחזור אליו.

 אם קים הייתה כרגע רווקה וקניה היה מתחנן אליה שתתחרט על הגירושים לא היו מדברים עליה. היו מדברים רק על קניה.

 השימוש שלה בפיט משאיר אותה באור הזרקורים יד ביד עם הבכיינות של קניה. בנוסף לכך אי אפשר לשכוח שקורטני יוצאת עם טראוויס (אחר מטראוויס של קיילי) שהוא חבר טוב של MGK (הראפר שיוצא עם מייגן פוקס) שהוא החבר *הכי* טוב של פיט דיווידסון. (הצלחתם.ן לעקוב או שאני פסיכית של רכילות?). שימו לב לתהליך שנוצר כאן. קורטני יוצאת עם טראוויס וחווה את ה-Moment שלה כבחורה שמעניין לעקוב אחריה ולפרסם עליה סיפורים, היא מתמזמזת איתו בשירותים ויוצרת חברות חזקה עם MGK ומייגן פוקס ומקבלת על זה כמויות של פרסום ויוצרת שיח. קים ראתה את קורטני ואמרה לעצמה, גם אני יכולה להשיג נרקומן חמוד שכנראה מצויד בצורה נאה ובונוס, יש לו גם הומור! והיא עשתה בדיוק את זה. עכשיו תגידו לי שזו אהבת אמת כי אני ממש בספק.

הזוג האחרון שארצה לקרוע בצורה מרושעת הם (No Hate) הארי סטיילס ואוליביה ווילד.

 הארי ואוליביה הכירו (כנראה) לאחרונה בצילומי הסרט שהיא מביימת (לא אכפת לי מה שמו של הסרט כי לא ארצה לראות אותו כי אני לא אוהבת אותה וזה שלי ואתם.ן לא תיקחו לי את זה). תוך כדי צילומי הסרט הארי נמצא בסיבוב הופעות בארצות הברית ואוליביה מציצה עליו מגרם מדרגות רנדומלי בכל הופעה והופעה. הזוגיות שלהם התחילה בצורה חופפת וסקנדלית עם הגירושים שלה מבעלה (המדהים) ג’ייסון סודייקיס (שמשחק כרגע בסדרה באפל טיוי שזכתה לאחרונה בפרס האמי). ג’ייסון ואוליביה הביאו שני ילדים יפיפיים לעולם והצהירו על פרידה בנובמבר 2020. שימו לב כי סרטה של אוליביה החל בצילומים בחודש הקודם לכך, אוקטובר 2020.

הוכחתי חפיפה וכך כלל המעבר (גיאומטריה) אוליביה והארי נדלקו אחד על השנייה הרבה לפני הפרידה וניתן לתהות האם בכלל הדבר הוביל לשם? י

חד עם זאת אני תוהה (בשנית בכתבה זו) האם הזוגיות הזו היא אהבת אמת או פעולת יח”צ? הבחירה שלהם ליצור באז כעת מגיעה יד ביד עם יצירת באז סביב הסרט שאוליביה מביימת שהארי משחק בו וסיבוב ההופעות המוצלח שלו. האם הדבר קורה במקרה? העניין לא היה מטריד אותי אם לא הייתי חושדת שהארי עושה את זה לא מעט בקריירה שלו. שמועות רבות באינטרנט אומרות שהארי וטיילור סוויפט (!!!) היו בזוגיות שיווקית ותו לא. אין לי יכולת להוכיח או להפריך טענה זו ועל כן אתן לכם.ן להחליט על כך.

אבל זה לא אומר שכל זוג הוליוודי הוא שידוך יחצני. הזוג הכי מוצלח שיש כרגע בהוליווד הנוצצת אלו זנדאיה וטום הולנד.

 הם יפים, הם צעירים והם מוכשרים. זה סוג של המשולש הקדוש בהוליווד. הולנד סיפר בכמה ראיונות שהוא רדף אחרי זנדאיה לא מעט וחיזר אחריה המון. פאקינג גבר בריטי קלאסי. לזוגיות שלהם יש ניחוח של אהבת נעורים ויחד עם זאת ניצוצות של אהבת אמת. הם מעולם לא יצאו בצורה רשמית כזוג והחליטו פשוט להראות אהבה בצורה אנושית ולא כבובות של מפיקים.ות וא.נשי יח”צ ב הוליווד ועל כן מגיע להם ח”ח. אמן ויחזיקו לטווח הארוך ובאותה נשימה אני לא מאמינה שזה אכן יקרה. 

גם עם אהבת אמת יש פרמטרים ונסיבות שיכולים להרוס את הקשר. אהבה, עם כמה שנרצה בכך, זה לפעמים לא מספיק. 

My Cart Close (×)

Your cart is empty
Browse Shop
דילוג לתוכן