3 אירועי מכירה מיוחדים מתקיימים הסופש וחובה לבקר בהם

חודש חגיגי ושמח לכולן וכולם. סופ”ש ממש ארוך עוד לפנינו (אם נעצום עיניים חזק בראשון). ושניה לפני בא לנו להרים קצת לאופנה ישראלית משובחת. היום בחרנו להתמקד באירועים פיזיים, דיגיטליים וכאלה מעבר לים! הנה כל הפרטים…

השקת קולקציית הכובעים של BOOTLEG 

מה באירוע? המותג האהוב עלינו בעולם סוף סוף מוציא כובעים. שמענו עליהם הרבה אבל בשישי הזה הם פה. ולמי שלא מכיר את מותג הטי שירטים הכי חם בארץ נספר לכם מראש שכל פופ אפ או אירוע שלהם נגמר תוך חצי שעה. פשוט מאוד כי הדברים שלהם כל כך טובים שהם סולד אאוט אחרי שניה. אז אם בא לכם (ובא לכם מבטיחות) לשים יד על כובע בוטלג ועוד כמה הפתעות שהובטחו… אז תתעוררו מוקדם. 


איפה? מקווה ישראל 23, תל אביב יפו |  מתי? יום שישי ה-22.9 החל מ-12:00 בבוקר וכנראה לא הרבה אחרי.

View this post on Instagram

A post shared by ALL@ONCE (@allatonce.eee)

דרופ הבייסיק של מותג הסטריט ALL AT ONCE 

מה באירוע? נכון בדרך כלל אנחנו ממליצות פה על דברים פיזיים. אבל ALL AT ONCE החליטו להשיק את קולקציית הבייסיק שלהם לאינטרנט. ואנחנו שחיכינו לה לא נפספס את ההזדמנות להגיע אליה גם אם לא פיזית. אז מחר ב-19 בערב בדיוק תעלה לאתר האינטרנט של המותג קולקציית הבייסיק שעד כה קיבלנו רק טעימה ממנה בטעם בננה. ואנחנו רוצות לראות עוד!!! 

איפה? אתר האינטרנט של ALL AT ONCE | מתי? יום חמישי ה-21.9 החל מהשעה 19:00 בערב.

המותג הצעיר FOSHU  בפופ אפ מיוחד בשבוע האופנה מילאנו! 

מה באירוע? טוב זה קצת ידיעה, קצת המלצה. כי כדי להגיע לאירוע הזה צריך להיות במילאנו. מותג האופנה הצעיר FOSHU שהוקם ממש השנה הגיע לשבוע האופנה במילאנו. שם בפופ אפ ייעודי והוא מציג לצד שלל אמנים צעירים את האופנה הייחודית שלו! וזה בהחלט סיבה למסיבה כך שאם אתם נמצאים במילאנו אנחנו ממליצות בחום ללכת ולהרים לאופנה ישראלית צעירה!! 

איפה? ומתי? הפעם ממליצות להתעדכן בעמוד האינסטגרם של המותג באופן ישיר  

דילוג לתוכן